.NET yazılım geliştirme, microsoft tarafından geliştirilmiş olan .net framework kullanılarak oluşturulan yazılımların hedeflere uygun ve planlı olarak oluşturulması ya da geliştirilmesi hizmetidir. .Net yazılım alanında ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, kullanıcı ihtiyaçlarını belirleyerek hizmet verdiğimiz iş ortaklarımızı doğru bir şekilde yönlendiren alanında uzman ekibimizle müşteri ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Eskiden verinin saklanması en büyük sorunlardan biri iken şimdi verinin okunması ve yorumlanması olarak durum güncellemesi yapmıştır. İnsanlar ve makinaların etkileşiminin giderek arttığı dünyamızda verilerin doğru bir şekilde kullanılması en önemli konuların başında gelmeye başlamıştır. NetBt olarak iş ortaklarımıza verinin doğru olarak modellenmesinde ve büyük veri yığınlarının hızlı bir şekilde okunmasında “Dış kaynak hizmet” modelinde sizlere destek olacak ekibimizle tanışmak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

.Net Yazılım Geliştirme

Sizi ileriye taşıyacak finansal çözümler için teklif alın!

Size özel çözüm ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

.NET Yazılım Geliştirme Hakkında Merak Edilenler

Sıfırdan Yazılım Eğitimi Nasıl Alınır?

İnternet üzerinden birçok ücretsiz yazılım eğitimleri bulunmaktadır, bu eğitimlerin başlangıç seviyelerini seçerek ücretsiz olarak sıfırdan yazılım eğitimi almaya başlayabilirsiniz. Udemy ya da Youtube gibi platformlardan ücretsiz yazılım eğitimi bulabilirsiniz.

.NET Framework Nedir?

.Net Framework, Microsoft tarafından 2000’li yıllarda geliştirilmiş olan ve açık internet protokolleri çerçevesinde kurulan uygulama geliştirme sistemidir.