SAP danışmanlığı, firmaların tüm süreçlerinin takip ve analiz edilmesi, işletme süreçlerinde yaşanan hataların tespit edilmesi ve yaşanan sorunların tanımlanması adına yürütülen danışmanlık hizmetidir. Uygulama danışmanlığı hizmetleri kapsamında NetBT, bünyesindeki tecrübeli ekip gücünü ve bilgi birikimini kullanarak kurumların iş uygulamalarına yön verecek seviyede global standartlara uyumlu SAP uygulama danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır.

Süreçlerinizi daha iyi seviyeye getirebilmek için ihtiyacınız olan tecrübeli ve güvenilir bir iş ortağıdır. Süreçlerinizi doğru analiz ederek size en uygun çözümü sunacak olan iş ortağı sayesinde zaman kaybı yaşamayı engelleyecek, maliyetlerinizi azaltacak ve değişen piyasa koşullarına göre hızlı uyum sağlayacaksınız. Bu sayede sağladığınız kâr, zaman, üretkenlik ve kalitenizi daha kolay ölçerek bir adım önde yola devam edebileceksiniz. Çünkü danışmanlık alanı için öncülük ve hızlı hareket edebilme yeteneklerinin önemli olduğuna inanıyoruz.

SAP Danışmanlığı Hizmeti Özellikleri

SAP Finans Yönetimi
SAP Tedarik Zinciri Yönetimi
SAP Kurumsal Portal Uygulamaları
SAP Bütçe Planlama Konsolidasyon
SAP ABAP

SAP Danışmanlığı Nedir?

SAP yazılımını alan firmalarda görev yapan, süreçleri analiz eden ve hataları çözüme ulaştıran kişilere yani firmaların süreçlerini yönetmesinde yardımcı olan kişilere SAP Danışmanı denir. SAP danışmanı, şirketlerin dengesini kontrol altına alır, şirket çalışanlarına eğitim verir, işletmenin yönetimini yapar, yazılımları geliştirmeye yönelik çalışmalar yapar. Muhasebe, İktisat Fakültesi, Maliyet Muhasebesi vb üniversite bölümlerinden mezun olup, sap modül eğitimi ve çeşitli sertifikalar alarak SAP Danışmanı olabilirsiniz.

SAP Danışmanı Ne İş Yapar?

SAP danışmanı, firmaların süreçlerindeki problemleri veya eksiklikleri analiz edip tespit eden kişidir. En yüksek standartları göz önüne alarak şirketlerin süreçleri doğru bir biçimde yönetebilmesini sağlar. Sap danışmanı işleri başlıca şunlardır;

  • Firmaların hata ve problemlerini tespit eder
  • Firmalardaki SAP dengesini ve SAP geçişlerini yönetir
  • Yazılım geliştiricisi olarak çalışır ve belirli modüllerden sorumludur
  • Proje yönetimi ve işletme yönetimi yapmaktadır

SAP Danışmanlığı Hakkında Merak Edilenler

SAP Danışmanlığı Nedir?

SAP danışmanlığı, kurumsal süreçlerin daha verimli yürütülmesi adına yürütülmekte olan danışmanlıktır.

SAP Danışmanı Nasıl Olunur?

Muhasebe, İktisat Fakültesi, Maliyet Muhasebesi vb üniversite bölümlerinden mezun olup, sap modül eğitimi ve çeşitli sertifikalar alarak SAP Danışmanı olabilirsiniz.

SAP Danışmanı Maaşları Ne Kadar?

Tam olarak net bir fiyat bilinmese de SAP danışmanlarının 2800 TL ila 1500 TL arasında bir maaş aldıkları öngörülmektedir.

Sizi ileriye taşıyacak SAP Danışmanlığı için teklif alın!

Size özel SAP danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.