sanal pos netbt

Sanal POS Entegrasyonu Nedir?

Sanal Pos, fiziki pos cihazlarının web tabanlı olarak uyarlanmış halidir. Kredi kartlarının temasına gerek kalmadan sadece ilgili bilgiler sayesinde ödeme yapan bir sistemdir. e-Ticaret sitelerinden kredi kartları ile yapılan bütün e-alışverişler sanal poslar aracılığı ile yapılmaktadır. NetBT Sanal Pos Uygulaması ile yapılan tüm işlemler ERP sistemi ile tam entegre olarak otomatik muhasebeleşme yapmaktadır.

Sanal pos entegrasyonu, e-ticaret hizmeti sunmakta olan sitelerin sanal pos üzerinden yapılan işlemler ile hizmet alınan banka arasında iletişim kurulmasını sağlayan hizmettir.

Sanal POS Kurulumu Nasıl Yapılır?

Sanal pos kurulumu yapmanın birkaç adımı vardır bunların başında ilk öncelikle SSL güvenlik sertifikası bulundurmanız gerekir. Daha sonra satacağınız ürünleri sitenize yerleştirmeniz gerekir. İmza sirküleri, vergi levhası, nüfus cüzdan fotokopisi gibi evraklarla birlikte başvurunuzu yaptıktan sonra bir müddet beklemeniz gerekmektedir. Eğer başvurunuz olumlu sonuçlanırsa Sanal POS kurulumu yapabilirsiniz. Eğer başvurunuz olumsuz sonuçlandıysa evraklarınızı gözden geçirerek tekrardan başvuru yapabilirsiniz.

Nasıl Sanal POS Sahibi Olursunuz?

Sanal POS sahibi olabilmek bazen çok zor ve karmaşık bir hal alabiliyor. Sanal POS sahibi olmak için öncelikle size belirtilen formu doldurmanız gerekir. Ardından gerekli evrakları eksiksiz olarak yüklediğiniz takdirde kısa süre içerisinde Sanal POS sahibi olabilirsiniz.

Sanal POS Entegrasyonu Hakkında Merak Edilenler

Sanal Pos Entegrasyonu Nedir?

İnternet üzerinden ödemelerin gerçekleşmesini sağlayan bir nevi sanal bir ödeme yöntemidir. Büyük ya da küçük her firma için kolaylıkla kullanılabilir.

Nasıl Sanal POS Alabilirim?

Sanal POS alabilmeniz için öncelikle bir firmanızın olması gerekir, çeşitli güvenli sertifikalarına sahip olmanız bunların yanında bir web sitenizin olması gerekmektedir.

Sanal Pos Nedir?

Sanal pos, dijital ortamda kredi kartlarından ödeme alabilmek için yaratılmış bir tahsilat sistemidir.

Sanal Pos Nasıl Çalışır?

Sanal pos çalışma sistemi şöyledir; müşterinin ödeme sisteminden bilgileri toplar, işler ve ticaret yapacak kişinin bankasına gönderir. Ödeme sistemi alınan verileri denetler ve tüm her şey doğruysa ödeme gerçekleştirilir. Son olarak da bu işlemi rapor eder.

Sanal Pos Sahibi Olmak İçin Gerekenler Nelerdir?

Online sanal POS başvurusunda bulunmak için temel gereklilikler şöyledir; firma veya serbest meslek sahibi olmak, işlevde olan bir web sitesine sahip olmak, aktif bir alışveriş sepeti sahibi olmak ve teslimat-iade politikaları ile beraber genel hüküm ve zorunlulukları yerine getirebilmektir.

Sizi ileriye taşıyacak sanal pos entegrasyonu çözümleri için teklif alın!

Size özel sanal pos entegrasyonu çözümü ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.