Mobil uygulama geliştirme, firmaların ya kişilerin istekleri ya da verdikleri hizmetler doğrultusunda planlanan ve mobil cihazlarda kullanılabilir olarak düzenlenen uygulamaların tasarlanması ve geliştirilmesi hizmetidir. NetBT, sektörel deneyimini mobil uygulamaları ile harmanlayarak, firmalara özgün ve katma değer yaratan IOS ve Android üretmektedir. NetBT’nin gerçekleştirdiği her projede, firmaların gelecekteki ihtiyaçlarını da karşılayacak tasarımlar yapılmakta, yatırımın en kısa sürede geri dönüşünü sağlaması hedeflenmektedir.

NetBT, kurumlara hazırladığı özel mobil çözümlerle, uygulamalarının şirketlere kısa sürede kolayca entegre edilmesini sağlamakla birlikte sunduğu çözüm ve hizmetlerle şirketlerin sektörlerinde rekabet avantajı kazanmalarına, verimliliklerini artırmalarına ve maliyetlerini azaltmalarına yardımcı olmaktadır.

Mobil Uygulama Geliştirme Avantajları

Kolay kullanışlı yönetimsel fonsiyonlar
Çok kısa sürede kurumsal kullanıma hazır platformlar
Hızlı ve mükemmel süreç takibi için uygun alt yapı
Son kullanıcılar için kullanıcı dostu ekranlar
İş süreçlerinde güvenilir ve esnek yapılar
Konfigure edilmiş uygulamalar
Firmanıza özel ve kalıcı tasarımlar
Etkili ve verimli bir AR-GE süreci ile veri entegrasyonu

Mobil Uygulama Geliştirme Hakkında Merak Edilenler

Mobil Uygulama Yapmak Zor Mu?

Mobil uygulama geliştirmek, aslında göründüğü kadar zor değildir. Belli bir seviyede JAVA bilgisine sahipseniz, güzel işlere imza atabilirsiniz.

Mobil Uygulama Nasıl Geliştirilir?

İlk öncelikle hedefinizi belirlemelisiniz, daha sonra araştırmalar yapmalı ve projenizin hedef kitlesini belirlemeniz gerekir. Bu adımları uyguladıktan sonra uygulamanızı geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Sizi ileriye taşıyacak mobil uygulama geliştirme çözümleri için teklif alın!

Size özel mobil uygulama geliştirme hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.