e-irsaliye mobil uygulaması logo

e-İrsaliye Mobil Uygulama Nedir?

e-İrsaliye mobil uygulaması, sevk irsaliyelerinin mobil cihazlarınızda elektronik olarak dijital ortamda oluşturulması, kaydedilmesi ve paylaışmasını sağlayan, takip etmenizi kolaylaştıran bir mobil uygulamadır. e-İrsaliye Mobil Uygulama ile ERP entegrasyonu sağlanarak tüm e-İrsaliye görüntüleme, onay, kabul ve oluşturma işlemlerinin mobil cihazlardan gerçekleştirilmesini sağlamaktır.

Mobil e-İrsaliye Uygulaması Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Mobil e-İrsaliye Uygulaması İle Neler Yapılabilir?

Mobil e-İrsaliye uygulaması ile yeni irsaliyeler oluşturabilir, size gelen irsaliyeler için kabul işlemlerini mobil uygulama üzerinden kolay bir biçimde yapabilirsiniz. Telefonunuzdan QR kod ile irsaliye okutabilirsiniz. Mevcut dökümanlarınızı istediğiniz şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Mobil e-İrsaliye Uygulamasına Kayıt Olmak İçin Ne Gereklidir?

Uygulamaya kayıt olmak için T.C. kimlik numarası, kullanıcı adı ve şifre yeterlidir.

Mobil e-İrsaliye Uygulamasını Her Telefona İndirebiliyor muyuz?

Mobil e-İrsaliye uygulamasını hem android işletim sistemine sahip telefonlara , hem de Apple marka telefonlara indirebiliyorsunuz.

Mobil e-İrsaliye Uygulamasını Nasıl İndirebiliriz?

Telefonunuzda ki Google Play Store ya da App Store uygulamasına girdikten sonra arama motoruna “Irsaliye Mobile” kelimelerini yazın ve aratın. Karşınıza çıkan ekranda “indir” yazan butona tıklayın. Telefonunuza saniyeler içerisinde inen e-irsaliye uygulamamızı artık dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Sizi ileriye taşıyacak e-İrsaliye mobil uygulama çözümleri için teklif alın!

Size özel e-İrsaliye mobil uygulama hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.