e-Fatura Mobil Uygulama Logo

e-Fatura Mobil Uygulama Nedir?

e-fatura mobil uygulaması, faturalarınızın mobil cihazlarınızdan elektronik olarak oluşturmanıza, kaydetmenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan mobil uygulamadır.
Mobil e-Fatura sistemi, Türkiye’de 397 sıra no.lu VUK tebliği ile hayata geçirilen ve 5 Mart 2010 tarihinden itibaren uygulamada olan e-Fatura, veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen, VUK gereği bir faturada yer alması gereken bilgilerin içerisinde yer aldığı, satıcı ve alıcı arasındaki iletiminin merkezi bir platform (GİB) üzerinden gerçekleştirildiği elektronik fatura belgesinin mobil cihazlardan takip edilmesine olanak tanımaktadır.

e-Fatura mobil uygulamasını,  B2B-B2C mobil uygulaması ile birlikte kullanabilirsiniz.

Mobil e-Fatura Avantajları Nelerdir?

e-fatura mobil bildirimler

Email Notifikasyonları

Email notifikasyonları ile kullanıcı, grup veya rol bazında bilgilendirme yapabilmektedir.

e-Fatura Faturaların Güvenli Saklama

Güvenli Saklama

Fatura verilerini kendi orijinal formatıyla saklayabilme imkânı sunar ve anında hızlı ve güvenilir erişim imkanı sağlar.

e-Fatura Kullanıcı Dostu Arayüzü

Kullanıcı Dostu Arayüz

Kullanıcıların faturalama işlemlerini hem SAP içinde hem de portal bazlı takip edebilmeleri için basit ve fonksiyonel arayüzler sunar.

e-Fatura Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

e-Fatura Mobil Uygulama Özellikleri Nelerdir?

e-fatura mobil uygulamasını başlıca özellikleri; email notifikasyonları, fatura bilgilerini gerçek format biçimi ile saklayabilme ve sınırsız erişilebilirlik imkanıdır.

Mobil e-Fatura Uygulaması Her Telefona İndirilebilir mi?

e-fatura uygulaması hem android işletim sistemi için hem de Apple işletim sistemi için entegre durumdadır. Yani her telefona indirebilirsiniz.

Mobil e-Fatura Sistemini Neden Kullanmalıyım?

Mobil e-Fatura sistemi bilgisayara gerek olmaksızın ve kolaylıkla tüm fatura işlemlerinizi yapabileceğiniz bir sistemdir. Acil fatura işlemlerinizi kolay bir şekilde cep telefonundan çözebilme avantajından dolayı mobil e-fatura sistemini kullanmanız sizin yararınıza olacaktır.

Sizi ileriye taşıyacak mobil e-fatura avantajları ve çözümleri için teklif alın!

Size özel mobil e-fatura avantajları ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.